Esnaf Listesi Nedir ?

Esnaf Listesi Nedir ?

ESNAF LİSTESİ NEDİR?

İşletmelerin tüm multimedya ve mobil cihazlar ile internette kolay bulunmalarını sağlamak amacı ile ajansPARK tarafından sunulan bir hizmettir..

Esnaf Listesi

Esnaf Listesi Nedir?

Türkiye'nin en geniş kapsamlı işletme rehberidir.

Esnaf Listesi kullanıcıların aradıkları firmayı kolay bulmalarını sağlayacak tamamen reklamsız, tarafsız, kayıtlı tüm firmalara eşit uzaklıkta, içeriğindeki tüm medya ve görseller kayıtlı firmalara ait bir firma rehberdir.

Esnaf Listesi Kayıtlı işletmelere ait eksiksiz ve güncel adres bilgisinin yanı sıra, telefon e mail, sosyal medya bağlantıları, firmanın faaliyet alanı, sunduğu hizmet, ürettiği malzeme ve firmaya ait konum bilgilerini içermektedir.

Esnaf Listesi A'dan Z'ye her alanda faaliyet gösteren tüm işletmelerin yer aldığı, kayıtlı firma sayısı gün geçtikçe artan, kullanıcılar için tamamen ücretsiz bir firma rehberidir.

Hızlı Destek

Gerekli gördüğünüz zamanlarda destek birimimiz ile iletişim kurabilirsiniz. Hemen hemen her ilde bulunun temsilcilerimiz sizlere gerekli destek için hazır.

Admin Paneli

Firmanız ile ilgili tüm işlemleri yapabileceğiniz, mesajlarınızı okuyabileceğiniz kullanıcı dostu admin paneli. 24 Saat hizmetinizde.

Online Kayıt

Dilediğiniz zaman firma kaydı oluşturabilirsiniz. Destek ekibimizin hızlı onayı ardından firma bilgileriniz eksiksiz yayına alınacaktır.

Tanıtım Videosu

Esnaf Listesi'ni diğerlerinden farklı kılan özelliklerin vurgulandığı tanıtım videomuza bir göz atmanız, nasıl bir gücün parçası olduğunuz hakkında fikir sahibi olmanızı sağlayacaktır.