Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

SIK SORULAN SORULAR

Esnaf Listesi Hakkında en çok karşılaştığımız soruları sizler için cevapladık. Tüm diğer sorularınız için iletişim yollarını kullanıp bizlere ulaşabilirsiniz.

Neden Esnaf Listesi'ne üye olmalıyım?

Esnaf Listesi internet kullanıcılarının ihtiyaçlarına uygun firma arayaışlarını hızlı olarak karşılayabilmeleri için, firmalara kolay ulaşım imkanı sunmak amacıyla ajansPARK tarafından hazırlanmış bir firma rehberidir. Sizlerde firmanızı Esnaf Listesi'ne kaydederek müşteri potansiyelinizi arttırabilir, internet ortamında bulunabilirliğinizi arttırabilirsiniz.

Esnaf Listesi neden ücretli?

Esnaf Listesi bünyesindeki firmaların mahremiyetlerini ve kendi tarafsızlığını korumak amacı ile reklam içermemektedir. Esnaf Listesi'nin tek geliri üye firmalarından aldığı ücretlerdir.

Diğer firma rehberi uygulamaları neden ücretsizdir?

Ücretsiz sitelerin çoğunun ana gelir kaynağı kullanıcıların kişisel verilerini toparlayarak farklı sektörlerde ki yazılımlarda kullanmaktır. Firma rehberi tarzındaki sitelerde kullanıcıya ulaşmaya çalışan firmaların yüksek hit alması sebebiyle arama motorlarının reklam getirilerini kullanmaktadır. Firma bilgilerinizin yer aldığı sayfalarda uygunsuz içeriklerde de reklamlar çıkabilmesi olası bir durumdur.

Web sitem var. Esnaf Listesi benim için neden avantajlı?

Esnaf Listesi yüksek ziyaret sayısı ile firma bilgilerinizi girerken verdiğiniz web sitesi linkinize olumlu geridönüşler sağlayacaktır. Ayrıca arama motorları tarafından sevilen Esnaf Listesi sitenize muhteşem bir backlink verecektir. Firma bilgilerinizi verirken kaydedeceğiniz sosyal medya linkleriniz için de aynı durum söz konusu olacaktır.

Reklam yasağı olan iş kolları Esnaf Listesi'ne katılabilirmi?

Reklam yasağı olan iş kolları (Mali Müşavirler, Optikçiler, Eczaneler, Avukatlar vb.) da Esnaf Listesi'ne katılabilirler. Çünki Esnaf Listesi reklam içermemekle birlikte bir firma rehberi olarak çalışmaktadır.

Esnaf Listesi hangi cihazlarda kullanılır?

Esnaf Listesi web tabanlı olduğu için internet bağlantısı olan tüm medya cihazlarında (Bilgisayar, tablet, telefon, Tv vb.) kullanılabilir. Esnaf Listesi responsive yapıda olduğu için ekran büyüklüğü gözetmeksizin tüm cihazlarda veri kaybı yaşatmadan ulaşılabilirlik sağlamaktadır.

Esnaf Listesi'nin uygulaması varmı?

Esnaf Listesi ajansPARK - Reklam Tanıtım Pazarlama tarafından hayata geçirilmiş bir projedir. IOS ve Android yazılım ekibimiz tarafından Esnaf Listesi beraberinde özel bir e ticaret uygulaması ile çok yakında sizlerle olacaktır. Firmalara kolay ulaşabilmenin yanında ürün ve hizmetlere aynı hız ve farklı kolaylıklarla sahip olacaksınız. En yeni gelişmelerden ilk önce haberim olsun diyorsanız lütfen alt kısımda bulunan bültenimize üye olunuz.

Tanıtım Videosu

Esnaf Listesi'ni diğerlerinden farklı kılan özelliklerin vurgulandığı tanıtım videomuza bir göz atmanız, nasıl bir gücün parçası olduğunuz hakkında fikir sahibi olmanızı sağlayacaktır.